اسطوره باشگاه پرسپولیس به سرمربی آرژانتینی این تیم خوشامد گفت.
اما علی پروین در مهمترین بخش از سخنانش که مشخص نبود  کنایه یا حمایت از مدیریت در شرایط سخت این روزهای قهرمانی در لیگ برتر است ، اظهار داشت:

من روزگاری پرسپولیس را با یک میلیون تومان قهرمان کردم، اما حالا به گفته آقای عرب، ۱۰۰ میلیارد باید هزینه کرد تا قهرمانی به وجود بیاید و باید همه دست به دست هم بدهیم تا پرسپولیس موفق شود.

علی پروین در مراسم اهدای پیراهن به سرمربی تیم پرسپولیس گفت:

من به آقای 

کالدرون خوشامد می‌گویم و امیدوارم در کشور ما شرایط خوبی داشته باشد. ما باید همه دست به دست هم بدهیم تا پرسپولیس موفق شود و همه پیشکسوتان پشت مدیرعامل و کادرفنی هستند تا به موفقیت برسند، چرا که این تیم برای مردم است.

پروین اظهار داشت:

آقای برانکو هم زحمات زیادی برای پرسپولیس کشید و سه قهرمنی آورد، و حالا 

کالدرون با سابقه‌ای که دارد می‌تواند این موفقیت را ادامه دهد و ما هم با همه وجود از او حمایت می‌کنیم، چرا که ما پرسپولیس را دوست داریم و این تیم متعلق به مردم است.

سرمربی اسبق پرسپولیس اما در مهمترین بخشی از صحبت هایش که مشخص نبود  کنایه یا حمایت از مدیریت در شرایط سخت این روزهای قهرمانی در لیگ برتر است ، اظهار داشت:

من روزگاری پرسپولیس را با یک میلیون تومان قهرمان کردم، اما حالا به گفته آقای عرب، ۱۰۰ میلیارد باید هزینه کرد تا قهرمانی به وجود بیاید و باید همه دست به دست هم بدهیم تا پرسپولیس موفق شود.

مشخصات

آخرین جستجو ها